Skolim, Kaspi | Koncert w Chicago | “Kocham polską muzę”

Gotowi na koncert w rytm hitów, które podbijają Youtube i polskie kluby? Już 12 marca zapraszamy do Allegra Banquets w Schiller Park na imprezę “Kocham polską muzę” podczas której wystąpi król latino Skolim (“Wyglądasz idealnie”). O dobrą zabawę zadba również Kaspi (“Bo Twoje oczy”) i DJ serwujący muzykę do tańca. Kup bilet online już teraz!

Ta impreza już się odbyła. Kliknij << TU >> i kup bilety na najbliższe wydarzenia


O IMPREZIE

  • 12 marca 2023. Drzwi: 6 PM, koncert: 7 PM
  • Allegra Banquets, 5035 N River Rd, Schiller Park, Il 60176
  • Wstęp bez ograniczeń wiekowych! Wejście na imprezę tylko z biletem (możesz go pokazać na smartfonie lub wydrukować). Jeśli go nie otrzymałeś/aś na maila, sprawdź folder SPAM bądź postępuj zgodnie z tą instrukcją

Skolim

Konrad “Skolim” Skolimowski to aktor, który błyskawicznie podbił scenę muzyki rozrywkowej. Wystarczyło zaledwie 7 miesięcy, aby jego wakacyjny przebój “Wyglądasz idealnie” zanotował 108 milionów wyświetleń na Youtube! Milionowe odsłony zyskały również jego inne kawałki – “Kiss Me Baby” i “Nie dzwoń do mnie mała”. Fani seriali znają go m.in. z “Barw szczęścia”.

Kaspi

Podczas imprezy wystąpi również Kaspi. Niesamowita energia i porywające do tańca utwory takie jak “Bo Twoje oczy”, “Bo Gabrysie fajne są”, czy “Zostańmy tu” to gwarancja wyśmienitej zabawy.