Skolim, WonerS, Kaspi | Koncert w Totowa (New Jersey) | “Kocham polską muzę”

Gotowi na koncert w rytm hitów, które podbijają Youtube i polskie kluby? Już 11 marca zapraszamy do klubu Cubanelle w Totowa (New Jersey) na imprezę “Kocham polską muzę” podczas której wystąpią król latino Skolim (“Wyglądasz idealnie”) i gwiazda tik toka WonerS (“Milion monet”). Oprócz nich o dobrą zabawę zadba Kaspi (“Bo Twoje oczy”). Kup bilet online już teraz!

Ta impreza już się odbyła. Kliknij << TU >> i kup bilety na najbliższe wydarzenia


O IMPREZIE

  •  11 marca 2023. Drzwi: 7:30 PM, koncert: 9:30
  •  Cubanelle, 1 US-46, Totowa, NJ 07512
  • Wejście na imprezę tylko z biletem (możesz go pokazać na smartfonie lub wydrukować). Jeśli go nie otrzymałeś/aś na maila, sprawdź folder SPAM bądź postępuj zgodnie z tą instrukcją


Skolim

Konrad “Skolim” Skolimowski to aktor, który błyskawicznie podbił scenę muzyki rozrywkowej. Wystarczyło zaledwie 7 miesięcy, aby jego wakacyjny przebój “Wyglądasz idealnie” zanotował 108 milionów wyświetleń na Youtube! Milionowe odsłony zyskały również jego inne kawałki – “Kiss Me Baby” i “Nie dzwoń do mnie mała”. Fani seriali znają go m.in. z “Barw szczęścia”.

WonerS

WonerS to najmłodsza gwiazda house i czołowy polski TikToker. Twórca hitów takich jak “Tabaluga”, “Milion monet”, czy “Szalony weekend”.

Kaspi

Podczas imprezy wystąpi również Kaspi. Niesamowita energia i porywające do tańca utwory takie jak “Bo Twoje oczy”, “Bo Gabrysie fajne są”, czy “Zostańmy tu” to gwarancja wyśmienitej zabawy.