Skolim, WonerS, Kaspi | Koncert w Wallington, New Jersey | „Kocham polską muzę”

Gotowi na koncert w rytm hitów, które podbijają Youtube i polskie kluby? Już 11 marca zapraszamy do Cracovia Manor w Wallington (New Jersey) na imprezę „Kocham polską muzę” podczas której wystąpią król latino Skolim („Wyglądasz idealnie”) i gwiazda tik toka WonerS („Milion monet”). Oprócz nich o dobrą zabawę zadba Kaspi („Bo Twoje oczy”). Kup bilet online już teraz!

KUP BILETY ONLINE

Cena Liczba Koszyk
Bilet wstępu $50
Kup teraz

Do każdego biletu doliczamy $4,5 opłaty transakcyjnej


O IMPREZIE

  •  11 marca 2023. Drzwi: 7:30 PM, koncert: 8:30 PM
  •  Cracovia Manor, 196 Main Ave, Wallington, NJ 07057
  • Wstęp bez ograniczeń wiekowych! Wejście na imprezę tylko z biletem (możesz go pokazać na smartfonie lub wydrukować). Jeśli go nie otrzymałeś/aś na maila, sprawdź folder SPAM bądź postępuj zgodnie z tą instrukcją

Skolim

Konrad „Skolim” Skolimowski to aktor, który błyskawicznie podbił scenę muzyki rozrywkowej. Wystarczyło zaledwie 7 miesięcy, aby jego wakacyjny przebój „Wyglądasz idealnie” zanotował 108 milionów wyświetleń na Youtube! Milionowe odsłony zyskały również jego inne kawałki – „Kiss Me Baby” i „Nie dzwoń do mnie mała”. Fani seriali znają go m.in. z „Barw szczęścia”.

WonerS

WonerS to najmłodsza gwiazda house i czołowy polski TikToker. Twórca hitów takich jak „Tabaluga”, „Milion monet”, czy „Szalony weekend”.

Kaspi

Podczas imprezy wystąpi również Kaspi. Niesamowita energia i porywające do tańca utwory takie jak „Bo Twoje oczy”, „Bo Gabrysie fajne są”, czy „Zostańmy tu” to gwarancja wyśmienitej zabawy.