Skolim + WonerS | Koncert w Mississauga, Kanada | “Kocham polską muzę”

Gotowi na koncert w rytm hitów, które podbijają Youtube i polskie kluby? Już 10 marca zapraszamy do Mississauga w Kanadzie na koncert “Kocham polską muzę” podczas którego wystąpią król latino Skolim (“Wyglądasz idealnie”) i gwiazda polskiego tik toka WonerS (“Milion monet”). Kup bilet online już teraz!

Ta impreza już się odbyła. Kliknij << TU >> i kup bilety na najbliższe wydarzenia


O IMPREZIE

  •  10 marca 2023. Drzwi: 7 PM, koncert: 8 PM
  •  Rogue Club, 35 Brunel Rd, Mississauga, ON L4Z 3E8
  • Wstęp od 19. roku życia. Wejście na imprezę tylko z biletem (możesz go pokazać na smartfonie lub wydrukować). Jeśli go nie otrzymałeś/aś na maila, sprawdź folder SPAM bądź postępuj zgodnie z tą instrukcją

Skolim

Konrad “Skolim” Skolimowski to aktor, który błyskawicznie podbił scenę muzyki rozrywkowej. Wystarczyło zaledwie 7 miesięcy, aby jego wakacyjny przebój “Wyglądasz idealnie” zanotował 108 milionów wyświetleń na Youtube! Milionowe odsłony zyskały również jego inne kawałki – “Kiss Me Baby” i “Nie dzwoń do mnie mała”. Fani seriali znają go m.in. z “Barw szczęścia”.

WonerS

WonerS to najmłodsza gwiazda house i czołowy polski TikToker. Twórca hitów takich jak “Tabaluga”, “Milion monet”, czy “Szalony weekend”.