Skolim + WonerS | Koncert w Mississauga, Kanada | „Kocham polską muzę”

Gotowi na koncert w rytm hitów, które podbijają Youtube i polskie kluby? Już 10 marca zapraszamy do Mississauga w Kanadzie na koncert „Kocham polską muzę” podczas którego wystąpią król latino Skolim („Wyglądasz idealnie”) i gwiazda polskiego tik toka WonerS („Milion monet”). Kup bilet online już teraz!

KUP BILETY ONLINE

Ceny w USD, zapłacić możesz jednak swoją kanadyjską kartą/PayPalem. Do biletu doliczana jest opłata transakcyjna w wysokości $4.5. W cenie biletu regular znajduje się miejsce przy stoliku. Stolik VIP: zakąski i dwie butelki wina.

Cena Liczba Koszyk
Stolik regular nr 1 $45
Kup teraz
Stolik VIP nr 1 $70
Kup teraz
Stolik regular nr 2 $45
Kup teraz
Stolik regular nr 3 $45
Kup teraz
Stolik regular nr 4 $45
Kup teraz
Stolik regular nr 5 $45
Kup teraz
Stolik regular nr 6 $45
Kup teraz
Stolik regular nr 7 $45
Kup teraz
Stolik regular nr 8 $45
Kup teraz
Stolik regular nr 9 $45
Kup teraz
Stolik regular nr 10 $45
Kup teraz

O IMPREZIE

  •  10 marca 2023. Drzwi: 7 PM, koncert: 8 PM
  •  Centrum Litewskie, 2185 Stavebank Road, Mississauga L5C 1T3
  • Wstęp od 19. roku życia. Wejście na imprezę tylko z biletem (możesz go pokazać na smartfonie lub wydrukować). Jeśli go nie otrzymałeś/aś na maila, sprawdź folder SPAM bądź postępuj zgodnie z tą instrukcją

Skolim

Konrad „Skolim” Skolimowski to aktor, który błyskawicznie podbił scenę muzyki rozrywkowej. Wystarczyło zaledwie 7 miesięcy, aby jego wakacyjny przebój „Wyglądasz idealnie” zanotował 108 milionów wyświetleń na Youtube! Milionowe odsłony zyskały również jego inne kawałki – „Kiss Me Baby” i „Nie dzwoń do mnie mała”. Fani seriali znają go m.in. z „Barw szczęścia”.

WonerS

WonerS to najmłodsza gwiazda house i czołowy polski TikToker. Twórca hitów takich jak „Tabaluga”, „Milion monet”, czy „Szalony weekend”.